Színes Ötletek

a kézügyes blog

Hobbyművész – „Arra törekszünk, hogy mindig legyen valami újdonság a polcokon”
Színes Emlékek 7. fejezet

hm_cover_251222.pngBár a jelentkezés a 15. születésnapunk alkalmából meghirdetett nyereményjátékra már lezárult, még mindig nem értünk a kapcsolódó interjúsorozat végére, hiszen nagy örömünkre partnereink közül is sokan csatlakoztak az ünnepléshez. A Hobbyművész – hivatalos(abb) nevén Magyar Művészellátó – a 2019-es újrainduláskor elsők között szavazott nekünk ismét bizalmat, az azóta eltelt években pedig jobbnál jobb eszközöket, anyagokat, ezáltal rengeteg érdekes, izgalmas kreatív témát biztosítottak számunkra. A folytatásban Györke Réka áruházvezetővel beszélgettünk sikerekről és aktualitásokról.

A Hobbyművész a beszélgetés apropóját jelentő 15. évfordulónál sokkal hosszabb ideje, már a kilencvenes évek közepe óta látja el anyagokkal és eszközökkel a hazai alkotókat. Mi az, ami a legemlékezetesebb, kreativitással kapcsolatos sikerélmény számotokra az elmúlt időszakból?  

Elég nehéz egy dolgot kiemelni, de lehet ilyen például, hogy még a mindenki számára kifejezetten nehéz Covid időszaka után is meg tudtuk őrizni a vezető pozíciónkat a kreatív eszközök, művésztermékek hazai piacán, sőt, még erősödtünk is, ami szerintem nagyon nagy eredmény. Sok minden átalakult a piacon akkor, meg azóta is, a vásárlói szokások folyamatosan változnak, de nagy örömünkre az nem változott, hogy továbbra is az első számú művészellátó lehetünk Magyarországon.

A siker soktényezős dolog, nálatok mi lehet a kulcs? A jó termékportfólió, az, hogy reagáltok a vásárlóik igényeire, esetleg valami más?

Azt gondolom, hogy minden ilyen aspektus szerepet játszik ebben. Ha valaki ezen a területen dolgozik, egyrészt ismernie kell a piacot, másrészt folyamatosan követnie kell az igényeket, a trendeket, azt, hogy ezek épp hogyan változnak, és erre mindig reagálni kell az aktuális kínálattal. A mi esetünkben az sem elhanyagolható, hogy szerencsére olyan sok olyan prémium gyártóval, beszállítóval dolgozunk, akiknek a termékei csak nálunk érhetők el Magyarországon.

Van-e olyan új termék, mondjuk a tavasszal bemutatott PanPastel óta, ami mostanában debütált nálatok, vagy amit a következő időszakban érdemes újra felfedezni?

A PanPastelhez hasonló, kifejezetten friss megközelítésű, formabontó eszközt vagy anyagot most nem tudok kiemelni hirtelen, de rendszeresen érkeznek az új termékek az üzleteinkbe és a webáruházunkba, most is vannak például nagyon szép pasztellkréta- és ceruzakészleteink. Folyamatosan bővítjük a választékot, és arra törekszünk, hogy mindig legyen valami újdonság a polcokon.

Mit kívántok magatoknak, a vásárlóitoknak és a Színes Ötletek olvasóinak a következő 15 évre?

Nagyon sok kreativitást és örömet a művészethez!

Az év végéig hátrelévő napokban még mindenképp érdemes szétnéznetek a Hobbyművész webáruházában, ahol számos új termék vár titeket, és ahol a FIMO három legnépszerűbb sütőgyurmája jelentős kedvezménnyel vásárolható meg egészen december 31-ig!

További információk a Magyar Művészellátó weboldalán és közösségi platformjain!

A bejegyzés trackback címe:

https://szinesotletek.blog.hu/api/trackback/id/tr4319016945

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.

Akció

03_husvet_csomag.jpg

Ajánló

mplus_2026_marcius_oroklet_orei_bannersor_300_x_250.jpg

Színes Ötletek

A Színes Ötletek blogon megtalálsz minden kreatív technikát, hozzájuk gyakorlati tudnivalókat, DIY és környezettudatos ötletek egész arzenálját. Kaphatsz tippeket lakberendezéshez, újrahasznosításhoz, találsz mintákat gyöngyfűzéshez, kötéshez, horgoláshoz, varráshoz, készíthetsz divatos kiegészítőket, dekorálhatod az otthonod, szépítheted a kerted, ünnepi és alkalmi dekorációkat készíthetsz, mindezt egy igazán jó hangulatú közösség tagjaként.

Pinterest

pinterest_banner.jpg

colors & ideas

colorsandideas_banner_1.png 

 

süti beállítások módosítása